Volné pracovní místo  Dentální hygienista (M/Ž) - moderní ordinace, možnost kariérního růstu!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Hledáme talentovaného a motivovaného dentálního hygienistu, který se rád zapojí do péče o ústní zdraví našich pacientů.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Moderní soukromé ordinace.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Stabilní pracovní prostředí.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje, včetně školení a kurzů.
  • Sehraný tým kolegů a příjemné pracovní prostředí.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 3 sick days.
  • Příspěvěk na stravování.
  • MultiSport karta.
  • Perspektivní lokalita pracoviště.

Náplň Vaší práce:

  • Profesionální čištění zubů a odstranění zubního plaku a kamene.
  • Instrukce pacientů ohledně správné ústní hygieny a péče o zuby a dásně.
  • Vedení a aktualizace lékařské dokumentace pacientů.
  • Provádění komplexních dentálních kontrol a vyhodnocení stavu ústní dutiny.

Jaké jsou naše požadavky:

  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B2.
  • Absolvované vzdělání v oboru dentální hygieny.
  • Komunikační dovednosti a schopnost pracovat s pacienty v příjemném a profesionálním prostředí.

Těšíme se na Vaší přihlášku, a možnost spolupráce!